top of page
  • Instagram
  • Facebook
ADANAKAHVEVETATLITARİHLİ.png

SEMİNER VE WORKSHOPLAR

Atilla Narin

Baristalığa 2005 yılında başlayan Atilla Narin, başta Nisan Ağca Kahve Atölyesi’nde olmak üzere birçok yerde türk kahvesini konu alan workshoplar düzenlemektedir. Narin, katıldığı SCA 2018 Türkiye Cezve İbrik Şampiyonası’nda Türkiye 3.lüğü, 2019 Türkiye Cezve İbrik Şampiyonası’nda Türkiye 2.liği, 2020 Türkiye Cezve İbrik Şampiyonası’nda 3.lük elde etmiştir. Türkiye’nin ilk kahve müzesi olan Safranbolu Türk Kahvesi Müzesi’nin kordinatörlüğünü de yürütmektedir.

Nisan Ağca

2016,2017 ve 2019 Türkiye Barista Şampiyonu Nisan Ağca, Adana Kahve ve Tatlı Festivali’nde! Urnex, Alpro ve AO Smith Türkiye’nin marka elçisi Nisan Ağca festivalimizde “Kahve Sektöründe Kariyer” başlığıyla seminer verecektir. İstanbul’daki Nisan Ağca Kahve Atölyesi’ndeki çalışmalar haricinde firmalara danışmanlık veren ve SCA sertifikalı eğitimler düzenleyen Nisan Ağca çeşitli ülkelerde ve disiplinlerde de çalışmaktadır.

Türker Gündoğdu

Bear Barista Essensials’ın kurucusu Türker Gündoğdu "Espresso Ekipmanları 101" adlı eğitiminin içeriğini nasıl anlatıyor? “Son yıllarda nitelikli kahve kültürünün yaygınlaşmasıyla birlikte kahve ekipmanlarına olan ilgi de artıyor. Kaliteli kahve ekipmanlarını kahve severlere, kaliteden ödün vermeden ulaşılabilir kılmak hayaliyle küçük bir girişime başladım. Mesleki bilgimi, kahve sevgimi ve piyasadan birçok insanla karşılıklı fikir alışverişini birleştirerek bu girişime devam ediyorum.

Cihan Yüce

Adanalı bir "Home Barista" olan Cihan Yüce, "Evde kahve nasıl demlenir ?" konulu atölyesi ile sizlerle. Evde yapılabilir kahve tarifleri, sunum fikirleri, kahve saklama teknikleri gibi çözümlerin paylaşılacağı atölyeden sonra evdeki ekipmanları kullanarak harika kahveler yapabileceksiniz.

Nihat Can

Nihat Can, Kahve demlemenin kahve içmek kadar keyifli olduğunu keşfettiğinden itibaren kahve demlemeye başladı. Nitelikli kahveleri keşfedip, kahve demleme tekniklerine yoğunlaştı. Aynı zamanda Coffee Digital TR yazarı da olan Nihat Can, Adana Kahve ve Tatlı Festivali’nde!

bottom of page